Elektrokoagulácia – je metóda elektrochirurgická, ktorá sa používa na odstránenie rôznyWeb 009ch nádorov kože.

V uplynulých rokoch, dermatológovia a kosmetologovia častejšie hľadajú pomoc pre pacientov s rôznymi typmi nádorov (nevi, papilómy, bradavice, fibrómy, červená materské znamienka, atď), nádory kože môže byť buď od narodenia, alebo sa objaví počas života. Dôvody pre vznik nádorov môže byť vnútorné faktory (imunitné a endokrinné poruchy, vírusové infekcie) a externé (trvalé poškodenie kože, spálenie od slnka, atď). Niektoré vzdelanie pod vplyvom faktorov sa môže stať malígny, tak odstránenie týchto nádorov by mal vykonávať len po konzultácii onkológa. Po odstránení je nutné histologické vyšetrenie tohto materiálu.

V modernej medicíne, existuje niekoľko spôsobov, ktorých cieľom je odstránenie nádorov v ľudskom tele:

  • laserová terapia;
  • kryochirurgia;
  • chirurgické metódy;
  • radionizh;
  • elektrokauterizácii.

Kožné prívesky (Fibromata mollia pendulantia) sú nezhubné kožné útvary spojivového tkaniva. Najčastejšie sa vyskytujú vo vyššom veku v oblastiach zvýšeného trenia, ako sú krk, podpazušie či slabiny. Sú to drobné, mäkké, často stopkové kožné výrastky farby kože. Vyskytujú sa u oboch pohlaví, tak u mužov, ako aj u žien, pri genetickej predispozícii ich možno nájsť aj u mladších jedincov.

Elektrokoagulácia – postup na základni, ktorá je spôsob liečby opaľovanie elektrický prúd mäkkých tkanív. Použité metódy elektrokoahu modulácia môže v bipolárnej alebo monopolárnu režimoch zameraných na elektrodestruktsiya alebo skracovanie zubov nezhubné výrastky (krtkovia, bradavice, bradavice, mozole, predmety, akné, rosacea, tetovanie, genitálne bradavice), vlasy, selektívne deštrukcie krvi nádoby, nechty matice, rovnako ako pre hemostázu.

Postup sa môže vykonávať na akejkoľvek časti pokožky. Aby sa predišlo bolesti, na elektrokoagulácia je lokálna anestézia.

Post Navigation